Kibicowska zapowiedź spotkania z Wisłą Płock. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  28 lipca 2018 17:07
3107

Przed nami kolejne ligowe spotkanie Górnika przy Roosevelta. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Wisły Płock, a początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 15:30.

Sprzedaż biletów na to spotkanie nie idzie najlepiej. Na chwilę obecną pozostało jeszcze ponad 10 tys. wejściówek, które czekają na swoich nabywców. Mamy świadomość, że duża część z nas przebywa aktualnie na urlopach i nie może pojawić się na stadionie. We wcześniejszych latach nie raz udowadnialiśmy, że nawet w wakacje potrafimy zapełnić trybuny przy Roosevelta do ostatniego miejsca. Nasi młodzi zawodnicy potrzebują naszego wsparcia i bardzo na nie liczą. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym spotkaniu. Przyjdźmy na mecz, wesprzyjmy dopingiem naszą drużynę by mogła odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Ekstraklasy!

Przypominamy, że na meczu z Koroną wprowadzono nową przyśpiewkę. Link do niej znajdziecie w tym miejscu – zachęcamy do jej nauki.

Przedstawiamy szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00;
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00;
WYSPA GÓRNIKA ZABRZE W CH M1 – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00;
BIURO PODRÓŻY BRENDAN (Zabrze, 3-go Maja 74) – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30;
Sprzedaż internetowa odbywa się za pośrednictwem platformy www.bilety.arenazabrze.pl.

Grupa Ultras Górnik Zabrze podczas tego spotkania organizuje zbiórkę na oprawy, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Zachęcamy do hojnego udziału!

Nikomu nie trzeba przypominać, że jeszcze kilka lat temu łączyła nas przyjaźń z kibicami Wisły. Na ten moment fani Petrochemii mają zgodę ze Stomilem Olsztyn, oraz układ z Hutnikiem Kraków, a ich główną kosą jest Legia Warszawa.

Wisła do Zabrza wybiera się transportem kołowym, a koszt wyjazdu wynosi 70 zł. Na miejscu każdy z kibiców kupuje bilet na mecz. Zbiórkę wyznaczyli na godz. 9:00 i wszyscy mają być w barwach klubowych. W niedzielę zobaczymy w jakiej liczbie zjawią się przy Roosevelta.

Wszyscy na szpil!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl