Kibicowska zapowiedź spotkania z Piastem. Gliwice miasto Górnika!

Slazier  -  30 września 2017 18:07
0
9579

Górnik swoje kolejne spotkanie przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie Piasta Gliwice. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 15:30.

Przed nami derbowy pojedynek z Piastem. Bilety na ten mecz w naszych szeregach rozeszły się w kilka dni. Będzie to kolejne spotkanie, które zgromadzi komplet widzów na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla. Jesteśmy pewni, że atmosfera, jaką stworzymy będzie świetna, i że kibice przyjezdnych zapamiętają wizytę w Zabrzu na bardzo długi czas.

Doskonale wiadomo, że Torcida Gliwice jest jednym z naszych najlepszych i najliczniejszych Fan Clubów. Na wyjazdach niejednokrotnie pojawiają się w lepszych liczbach niż ich koleżanki zza miedzy. Lepsza strona miasta ma się bardzo dobrze, i wiemy, że młodzież nie pozwoli by coś się w tej kwestii zmieniło.

Więcej informacji o Torcidzie Gliwice znajdziecie tutaj.

Dla kibiców Piasta mecz z Górnikiem jest niewątpliwie najważniejszym spotkaniem w całym sezonie. Na wyjazd mobilizowali się praktycznie od kilku miesięcy, jednak nie wiemy czy udało im się wykorzystać całą pule biletów. Zbiórkę pod byłym klubem „Bravo” zaplanowali na godz. 12, skąd pierwotnie mieli wyruszyć pieszo w kierunku naszego stadionu. Ostatecznie będą podróżowali autobusami, a koszt wyprawy wynosi 45 zł (bilet + gadżet). Warto zaznaczyć, że na to spotkanie nie mogą udać się kobiety oraz dzieci.

Mamy nadzieję, że Piast nie skupi się jedynie na bluzgach w naszym kierunku – choć jest to bardzo prawdopodobne. Będzie to ich pierwsza wizyta na naszym nowym stadionie i ciekawe jak wypadną na tle Torcidy.

W internecie oraz na mieście pełno jest zapowiedzi i plakatów, które jedynie potwierdzają ich kompleksy. Warto przypomnieć, że na kilku dzielnicach zawisły kukły ubrane w nasze barwy. Na odpowiedź Torcidy nie trzeba było długo czekać. Wizyta w biały dzień m.in. pod ich stadionem, a także palenie flag wyraźnie pokazuje, kto rządzi w Gliwicach!
Więcej w tym miejscu

Po raz kolejny stwórzmy niesamowitą atmosferę, która poniesie naszych piłkarzy do zwycięstwa, a kibicom gości pokaże ile im jeszcze do nas brakuje!

Przypominamy o zapisach na wyjazd do Lubina, oraz o rozpoczęciu sprzedaży na mecz z Koroną.

Jadymy durś!

Całe Gliwice z KSG!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments