Kibicowska zapowiedź spotkania z Niecieczą. Wszyscy na Roosevelta!

Slazier  -  18 lutego 2018 11:09
0
4602

Przed nami pierwsze ligowe spotkanie Górnika przy Roosevelta. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza, a początek poniedziałkowego spotkania został zaplanowany na godz. 18.

Sportowo rok 2018 nie rozpoczął się dla Górnika najlepiej. Wysoka porażka w Płocku dotknęła każdego sympatyka „Trójkolorowych”. Pod względem kibicowskim zaczęliśmy jednak z wysokiego „C” – zawitaliśmy na Mazowszu w dobrej liczbie i na trybunach pokazaliśmy się ze świetnej strony. Po kilku tygodniach przerwy wracamy do domu, bo przecież tak duża część z nas nazywa stadion im. Ernesta Pohla. Doskonale wiemy jaka frekwencja panowała na trybunach we wszystkich dotychczasowych spotkaniach Górnika przy Roosevelta 81, i jak szerokim echem odbiła się ona w piłkarskiej Polsce, a nawet w Europie. To my sprawiliśmy, że o naszym klubie wreszcie mówi się dobrze, nie tylko pod względem sportowym. Rywale również pochlebnie wypowiadają się o atmosferze przy Roosevelta, i niejednokrotnie wskazują, że Zabrzanie grają u siebie w 12, gdyż mają za plecami wielotysięczną Torcidę!

Bilety na mecz z Niecieczą nie sprzedają się najlepiej. Wiemy, że termin i pora rozgrywania meczu nie jest najlepsza, jednak już kilka razy udowodniliśmy, że stać nas na bardzo dużo. Tylko od nas zależy w jakiej liczbie będziemy wspierali piłkarzy w drodze po pierwsze ligowe zwycięstwo w tym roku.

Prezentujemy harmonogram sprzedaży biletów:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00
• sprzedaż biletów,
• sprzedaż karnetów,
• sprzedaż biletów parkingowych,
• sprzedaż kart programu Trójkolorowi,
• odbiór karnetów i kart programu Trójkolorowi zamówionych przez internet.
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 – 19:00
• sprzedaż biletów,
• sprzedaż karnetów,
• sprzedaż biletów parkingowych,
• sprzedaż kart programu Trójkolorowi,
Równocześnie sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem internetowej platformy biletowej – www.bilety.arenazabrze.pl.

Kibice Termaliki przyzwyczaili nas, że prowadzą doping na meczach domowych, a także regularnie jeżdżą na wyjazdy, za co na pewno należy im się szacunek. Ogólnie rzecz ujmując nadal pozostają najbardziej egzotyczną drużyną w całej ekstraklasowej stawce. Jesteśmy ciekawi, czy i w jakiej liczbie pojawią się oni w Zabrzu.

Chcieliśmy również przypomnieć o trwających zapisach na wyjazd do Wrocławia. Jak wiadomo wejściówki rozchodzą się błyskawicznie, i najprawdopodobniej organizowany będzie kolejny, trzeci pociąg!

Jest mecz, jest święto!
Wszyscy na Roosevelta!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments