Kibicowska zapowiedź spotkania z MKS-em Kluczbork. Stadion wypełniony do ostatniego miejsca!

Slazier  -  31 marca 2017 21:34
0
7543

Górnik swoje kolejne spotkanie rozegra w Kluczborku, a jego przeciwnikiem będzie miejscowy MKS. Ostatni i jedyny raz na tym obiekcie gościliśmy 12 września 2009 roku. Początek sobotnich zawodów został zaplanowany na godz. 19:00.

Zainteresowanie wyjazdowym spotkaniem z MKS-em w naszych szeregach było bardzo duże. Bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Nawet przyznano nam dodatkową pulę, która równie szybko znalazła swoich nabywców. Ostatecznie do Kluczborka wybieramy się w sile 1200 głów. Na mecz udamy się pociągiem specjalnym, a koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Zbiórka na dworcu PKP została wyznaczona na godz. 15 w sobotę – wszystkich zainteresowanych prosimy o punktualność.

Jesteśmy pewni, że tego wieczoru stworzymy świetną atmosferę piłkarskiego święta. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy staną na wysokości zadania i odniosą cenne zwycięstwo. Wszystkich obecnych na tym spotkaniu zachęcamy do głośnego oraz nieustannego dopingu – niech miejscowi zapamiętają nas na długo!

Informacje dotyczące stadionu w Kluczborku oraz inne ciekawostki znajdziecie w tym miejscu

W szeregach kibiców MKS-u również panuje duża mobilizacja, a pojedynek z Górnikiem nazywają najważniejszym spotkaniem tego sezonu. Ich głównym celem jest zapełnienie młyna. Mobilizacja się udała, bo w piątek sprzedano ostatnie wejściówki i w sobotni wieczór zasiądą w komplecie na trybunach stadionu.

Kibice z Kluczborka wydali nawet specjalną instrukcję przed tym spotkaniem. Poniżej prezentujemy jej treść:

Kilka informacji przed meczem z Górnikiem!
Przeczytajcie:

1. Na sektor „E” każdy z nas powinien przybyć odpowiednio wcześnie, nie na ostatnią chwilę. W tym dniu będzie więcej pikników niż zwykle, dlatego potrzebne jest, żebyśmy razem zadbali o prezencję naszego sektora wcześniej. To jak widzą nas inni zależy od nas samych.
2. Na sektorze „E” nie obowiązuje żadna numeracja miejsc na biletach i tym podobne – jest to sektor, na którym się dopinguje.
3. Każdy kto przychodzi na sektor dopingować, powinien być w ten doping zaangażowany w pełni przez całe 90 minut. Dlatego należy stosować się do tego, co zarzuca w danej chwili gniazdowy i zdzierać gardło w imię ukochanego klubu. Jeśli widzicie, że osoba obok Was, ma w dupie dopingowanie, zwróćcie jej uwagę.
4. Na Sektorze „E” nie ma miejsca na samowolkę. Doping prowadzą osoby z gniazda, również wszystkie inne działania są kierowane przez odpowiednie osoby.
5. Barwy naszego MKS-u to rzecz święta i należy im się szacunek. Na sektorze tolerowane są tylko i wyłącznie barwy MKS-u Kluczbork. Barw trzeba pilnować od momentu wyjścia z domu do powrotu do niego – jak oka w głowie!
6. Szanujmy się nawzajem – niech każdy ogarnie się ze spożywaniem alkoholu. Jedno czy dwa piwka na wzmocnienie gardła nikomu krzywdy nie zrobią, ale imprezować można po meczu a nie w jego trakcie. Mecz to święto, szczególnie tak ważny mecz jak ten 1 kwietnia.
7. Nie nagrywajcie filmików – nie jesteśmy chińczykami z aparatami na szyji, żeby nakręcać i robić zdjęcia co pięć minut. Skupcie się na dopingu – na meczu będzie dość fotografów, którzy z murawy stadionu zrobią wystarczająco dużo zdjęć.
I wszyscy mający MKS w sercu widzimy się tego dnia na sektorze „E” !

Osoby, które nie mogą pojawić się w Kluczborku zapraszamy do słuchania naszej relacji radiowej z tego spotkania tutaj.

Już teraz zachęcamy do zakupu biletów na dwa najbliższe mecze naszej drużyny – odpowiednio z Olimpią Grudziądz oraz Zagłębiem Sosnowiec. Szczegółowy harmonogram sprzedaży w tym miejscu

„To my, chłopcy z Górnika, zna nas cała liga..”

Do zobaczenia w Kluczborku!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments