Inwazja na Kluczbork!

Milo  -  29 marca 2017 20:04
0
9329

Pojemność stadionu w Kluczborku wynosi 2 586 miejsc. Wiadomo, że pociągiem specjalnym z Zabrza wybierze się 1 200 osób, ale zainteresowanie meczem wciąż jest spore. 1 kwietnia stadion MKS-u Kluczbork z pewnością zostanie wypełniony do ostatniego miejsca.

Wszyscy w pamięci mamy naszą ostatnią wizytę w Kluczborku, gdzie miejscowi fani okazywali sporą życzliwość. Znalazło to swoje potwierdzenie na liście wyjazdowej, gdyż miejsca na ten wyjazd rozeszły się błyskawicznie. To oznacza, że aż 43,23% powierzchni całkowitej kluczborskiego obiektu zostanie udostępniona zabrzańskim kibicom.

Bilety na sobotnie zawody można nabywać już tylko w klubowych kasach MKS-u. Jak informują organizatorzy, wejściówki sprzedają się bardzo dobrze i wszystko wskazuje na to, że do soboty biletów już zabraknie, dlatego zapowiadana sprzedaż internetowa nie zostanie nawet uruchomiona. – Chcemy uszanować przede wszystkim miejscowych kibiców, czyli tych, którzy regularnie dopingują naszą drużynę, dlatego apelujemy o jak najszybsze zaopatrzenie się w bilety i w miarę możliwości przybycie na stadion pieszo – apeluje Wojciech Smolnik, sternik kluczborskiego klubu.

 

Do dyspozycji kibiców Górnika została przekazana cała trybuna wschodnia (na zdjęciu zaznaczony czerwony obszar). Warto wspomnieć, że ten mecz nie będzie transmitowany w TV. Nasza redakcja przeprowadzi relację audio prosto z Kluczborka, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

Zbiórka kibiców, którzy zapisali się na wyjazd odbędzie się na dworcu PKP w Zabrzu o godz. 15:00. Na mecz udajemy się pociągiem specjalnym. Jesteśmy pewni, że stworzymy w Kluczborku prawdziwe piłkarskie święto!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments