Kibicowska zapowiedź spotkania z Lechem. Po raz kolejny stadion pęknie w szwach!

Slazier  -  4 listopada 2017 11:44
0
5997

Górnik swoje kolejne spotkanie przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie Lecha Poznań. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 20:30. Będzie to mecz na szczycie nie tylko pod względem sportowym, ale także kibicowskim.

W naszych szeregach wejściówki na to spotkanie rozeszły się w tempie ekspresowym, i praktycznie na miesiąc przed pierwszym gwizdkiem sędziego wszystkie bilety znalazły swoich nabywców. Inne kluby patrzą z zazdrością na to, co dzieje się w Zabrzu. Można jedynie żałować, że nasz stadion nie jest w pełni gotowy, bo na pewno stać nas na wypełnienie obiektu o pojemności przekraczającej 30 tys. widzów. Nie często zdarza się, aby bilety rozeszły się w kilka dni, gdy do meczu został praktycznie miesiąc. Po raz kolejny udowadniamy, że w tym sezonie nie tylko nasi piłkarze są na szczycie Ekstraklasy.

Każdy z fanów Górnika musi z całych sił wspierać naszą drużynę, bo doskonale wiemy, jaka jest stawka tego meczu. Jesteśmy pewni, że tylko razem możemy przyczynić się do kolejnego zwycięstwa w tym sezonie, które umocni zabrzan na pozycji lidera. Dlatego „nie żałujcie gardeł swych” i głośno dopingujcie Trójkolorowych od pierwszej do ostatniej minuty!

Fani Kolejorza mają dobre stosunki z Arką, Cracovią, KSZO Ostrowiec, a także z ŁKS-em Łódź. Ich odwiecznym rywalem jest Legia, a mecze ze stołeczną drużyną prawie zawsze gromadzą komplet widzów. Kibice Lecha niewątpliwie należą do kibicowskiej czołówki w naszym kraju.

Doskonale wiadomo, że kibice Kolejorza mają zakaz wyjazdowy, jednak wszystko wskazuje na to, że pomimo tego zjawią się w Zabrzu.

Już teraz zachęcamy do nabywania wejściówek na domowy mecz z Jagiellonią, a także wyjazdowe spotkanie z Legią, na które sprzedano już ponad 800 biletów!

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/kkslech.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments