Kibicowska zapowiedź spotkania z Koroną Kielce. Jest mecz, jest święto!

0
7780

Górnik swój kolejny mecz przy Roosevelta rozegra przeciwko drużynie kieleckiej Korony. Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Sprzedaż biletów w naszych szeregach idzie dobrze, i do nabycia zostało ostatnie kilkaset sztuk. Jesteśmy przekonani, że również one znajda swoich nabywców, i po raz kolejny w tym sezonie komplet widzów zasiądzie na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla. Nikomu nie trzeba przypominać, że Górnik w tym sezonie jest na ustach wszystkich w Polsce, jak i w Europie, nie tylko przez swoją grę, ale także przez fantastyczną frekwencję przy Roosevelta! Zatem nie ociągać się, i w piątkowy wieczór w komplecie widzimy się na szpilu.

Warto wspomnieć, że kolejne spotkanie w Zabrzu rozegramy na początku listopada z Lechem, i już teraz sprzedano wszystkie bilety. Dlatego ponownie zapraszamy na mecz z Koroną – tym bardziej, że mamy szansę na ustanowienie rekordu

Prezentujemy szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów (w dniu meczu):
Kasa Niebieska – czynna od godziny 10:00
• sprzedaż biletów
• sprzedaż biletów parkingowych

Kasa Biała – czynna od godziny 14:00
• sprzedaż biletów
• sprzedaż biletów parkingowych

Kasa „TORCIDA” – czynna od godziny 15:00
• sprzedaż biletów
• sprzedaż biletów parkingowych

GALERIA ZABRZE – czynna w godzinach 9:00 – 20:00
• sprzedaż biletów,
• sprzedaż biletów parkingowych,

Kibice Korony mają zgodę z Sandecją Nowy Sącz. Z kolei „nie lubią się” z Wisłą Kraków, Motorem Lublin, a zwłaszcza z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Kielczanie przez długi czas mieli konflikt z włodarzami klubu, i nie prowadzili zorganizowanego dopingu na meczach domowych swojej drużyny. Pod koniec ubiegłego sezonu zawiesili protest, i od razu zapełnili cały stadion.

Ultrasi Korony niejednokrotnie udowodnili, że potrafią stworzyć świetne choreografie.

„Scyzory” mocno mobilizują się na to spotkanie, gdyż wyjazd do Zabrza traktują jako najważniejszy mecz w tej rundzie. Podróżować będą pociągiem specjalnym, a cena wyprawy wynosi 65 zł. Warto wspomnieć, że również piłkarze Korony zachęcali swoich fanów do udziału w tym meczu.

https://www.youtube.com/watch?v=A18EPQJ4YPI

Wszyscy na Roosevelta!

Jest mecz, jest święto!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Korona Kielce

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments