Kibicowska zapowiedź spotkania z Arką Gdynia

Slazier  -  14 lutego 2020 05:24
0
2923

Przed nami pierwsze ligowe spotkanie przy Roosevelta w 2020 r. Przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Arki Gdynia, a początek piątkowego spotkania wyznaczono na godz. 18:00.

Ekstraklasa wraca na Roosevelta po przerwie zimowej. Po naszej bardzo dobrej frekwencji na wyjazdowym spotkaniu w Kielcach, gdzie zjawiliśmy się w ok. 1500 os., mieliśmy nadzieję na wysoki wynik na własnym stadionie. Niestety sprzedaż biletów na ten mecz nie idzie najlepiej, a na ten moment rozeszło się jedynie 6 tys. wejściówek. W tym miejscu chcielibyśmy wszystkich zachęcić do przyjścia na to spotkanie i głośnego dopingu dla naszej drużyny.

Prezentujemy szczegółowy harmonogram sprzedaży wejściówek:
SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00;
CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 20:00;
GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 19:00;
ON-LINE – za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl

W tym miejscu można zapoznać się z informacjami dot. utrudnień w dojeździe na stadion.

Kibice Arki mają zgodę z Lechem Poznań, Cracovią Kraków, Gwardią Koszalin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Polonią Bytom, Zagłębiem Lubin oraz Górnikiem Wałbrzych. Do największych kos Gdynian należą drużyny Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Legii Warszawy, czy Ruchu Chorzów. Fani Arki są potocznie nazywani mianem Śledzi. Starają się dobrze jeździć na wyjazdy, licznie wspierają swoje zgody, a grupa Ultras Arka jest znana z dobrych prezentacji i opraw.

Niestety nie mogą oni pojawić się tego dnia na meczu, a wszystko związane jest z remontem dróg w pobliżu stadionu (więcej informacji tutaj).

Przypominamy o trwających zapisach na wyjazdowe spotkanie we Wrocławiu (21.02).

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments