Kibicowska zapowiedź spotkania z Arką Gdynia. Zabrzańska siła!

Slazier  -  12 sierpnia 2017 20:00
0
5942

Górnik swoje kolejne spotkanie rozegra przeciwko drużynie Arki Gdynia. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godz. 15:30.

Po raz kolejny bilety na mecz naszej drużyny bardzo szybko znajdują swoich nabywców. Trzeci raz z rzędu mamy ogromną szansę na komplet widzów przy Roosevelta. To dobitnie pokazuje, że fani Górnika mają niesamowity potencjał, i domagają się dokończenia budowy stadionu. Musimy stworzyć świetną atmosferę, która poniesie naszych zawodników do zwycięstwa! Dobrze wiemy, że stać nas na wiele. Pokażmy przyjezdnym jak bawi się Torcida, aby każdy z nich zapamiętał ten mecz na długo.

Kibice Arki mają zgodę z Lechem Poznań, Cracovią Kraków, Gwardią Koszalin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Polonią Bytom, Zagłębiem Lubin oraz Górnikiem Wałbrzych. Do największych kos Gdynian należą drużyny Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Legii Warszawy, czy Ruchu Chorzów. Fani Arki są potocznie nazywani mianem Śledzi. Starają się dobrze jeździć na wyjazdy, licznie wspierają swoje zgody, a grupa Ultras Arka jest znana z dobrych prezentacji i opraw.

Arka wybiera się do Zabrza transportem kołowym, a koszt wyjazdu wynosi 100 zł (przejazd + bilet). Jesteśmy ciekawi w jakiej liczbie zawitają na nasz stadion. Na pewno będą wspierani przez swoje liczne zgodny (m. in. Cracovia, Polonia Bytom czy Zagłębie Lubin).

Do nabycia zostały ostatnie sztuki biletów. Każdemu, kto jeszcze nie nabył wejściówki na to spotkanie, radzimy aby nie zwlekał zbyt długo.

Zabrzańska siła. Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments