Kibicowska zapowiedź rewanżowego spotkania ze Słowakami. Razem po awans!

Slazier  -  1 sierpnia 2018 23:45
0
3625

Przed nami kolejne spotkanie Górnika w eliminacja Ligi Europy. Tym razem udamy się na Słowację, gdzie w rewanżowym meczu zmierzymy się z drużyną AS Trenčín. Warto przypomnieć, że spotkanie przy Roosevelta zakończyło się wynikiem 1-0 dla naszych przeciwników.

Na Słowację udamy się samochodami, a zbiórkę pod stadionem wyznaczono na godz. 10:30. Warto zaznaczyć, że mecz odbędzie się w Myjavie. Otrzymaliśmy jedynie 150 biletów, jednak mimo tego jedziemy w większym gronie i będzie dopingować naszych chłopaków spod stadionu. Wszystkich chętnych prosimy o punktualność. Samochody mają być zatankowane do pełna, a winiety można wykupić przez internet – link znajdziecie tutaj. 

Górnik ma jeszcze realne szanse na awans do dalszej fazy eliminacji. W Zabrzu nasi zawodnicy mieli kilka bardzo dogodnych sytuacji, żeby chociaż zremisować z Trenczynem. Wszystkich obecnych na Słowacji prosimy o nieustanny doping – mamy nadzieję, że przyczyni się on do wygranej naszej drużyny, i że do Zabrza wszyscy wrócimy w znakomitych humorach!

Słowacy przy Roosevelta zjawili się w kilkadziesiąt osób. Jesteśmy ciekawi w jakim stopniu wypełnią stadion w Myjavie, i czy będą w stanie zapewnić choć w części atmosferę jaka panuje w Zabrzu. Na pewno spróbujemy zdominować to spotkanie na trybunach, a nasi zawodnicy również na boisku.

Walczymy do końca!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments