Kibicowska zapowiedź meczu z Pogonią. Spotkanie z zakazem w tle

Slazier  -  10 marca 2017 23:51
0
9037

Kolejnym przeciwnikiem zabrzańskiego Górnika będzie Pogoń Siedlce. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Kibice Pogoni mają zgodę ze Strzelcem Chodów, a także układ z Wisłą Puławy. Warto zaznaczyć, że Siedlce to fanclub Legii, dlatego to spotkanie powinno przyciągnąć na trybuny wielu sympatyków stołecznej drużyny. Nie bez powodu podczas jesiennego meczu z Pogonią śpiewaliśmy: „Hej gorole ze wsi Siedlce – dobrze wiemy, kim jesteście!”. Sympatycy Pogoni chcą zapełnić swój młyn, a bilety na ten sektor były do nabycia w przedsprzedaży. Każdy kto nabył bilet na wspomniany młyn jest zobowiązany do dopingu pod groźbą braku możliwości zakupienia takiego biletu w przyszłości.

Kibicowska relacja z jesiennego meczu z Pogonią Siedlce: Tutaj.

Niestety, zorganizowana grupa kibiców Górnika nie będzie mogła zameldować się w Siedlcach, gdyż została objęta zakazem wyjazdowym – na szczęście zakaz obejmuje tylko jedno spotkanie. Chcieliśmy przypomnieć, że nasza redakcja wybiera się na ten mecz i specjalnie dla wszystkich sympatyków Górnika po raz kolejny przeprowadzimy relację radiową z tego wydarzenia. Więcej informacji można znaleźć: Tutaj. Spotkanie nie będzie transmitowane na antenach Polsatu Sport, zatem tym bardziej zapraszamy do słuchania!

Przypominamy, że trwają zapisy na wyjazd do słynącego z gościnności Kluczborka. W tym momencie zostało już tylko ok. 300 biletów, a mecz zostanie rozegrany w pierwszy weekend kwietnia. Szczegóły odnośnie zapisów: Tutaj.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Pogoń Siedlce

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments