Kibicowska zapowiedź kolejki. Sporo wyjazdów, hit w Warszawie!

g.rajda  -  31 maja 2014 16:49
0
905

kibice_legia_ruch_1314

W ten weekend nareszcie więcej ekip uda się na wyjazdy. Będą to kibice z Poznania, Bielska-Białej, Wrocławia, Łodzi i Szczecina. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Warszawie, gdzie Legia podejmie Lecha. Przed nami ostatnia kolejka, więc jest to ostatnia szansa na jeszcze lepszy doping w Zabrzu, wszyscy do młyna! Zapraszamy na zapowiedź tego co czeka nas na trybunach w ten weekend!

Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok
sobota, 31 maja, godz. 20:30

Fani „Jagi” na ten wyjazd udać się nie mogą – spowodowane jest to nałożonym na nich zakazem wyjazdowym za wydarzenia, które miały miejsce podczas spotkania z Legią. Frekwencja „Pasów” ostatnio nie jest powalająca, widać, że po zapewnieniu utrzymania wyraźnie są myślami w następnym sezonie.

Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 31 maja, godz. 20:30

Na ostatni mecz w sezonie Piast mobilizuje się podwójcie. Stowarzyszenie przygotowało bilety na młyn za jedyne 5 złotych (o ile zakupione będą w przedsprzedaży). Na to spotkanie organizowany jest wspólny przemarsz wszystkich dzielnic, zbiórkę zaplanowana jest na godzinę 19 na rynku. Podczas ostatniej wizyty w Gliwicach fani Podbeskidzia pokazali się z bardzo dobrej strony nijako od tamtego spotkania rozpoczynając cykl licznych wyjazdów. Tym razem liczymy na jeszcze większe liczby.

kibice_piast_podbeskidzie_1314Podbeskidzie podczas ostatniej wizyty w Gliwicach – fot. 12zawodnik.pl

Korona Kielce – Śląsk Wrocław 
sobota, 31 maja, godz. 20:30

Śląsk wykorzystał wszystkie wejściówki, które otrzymał z Kielc. Możemy spodziewać się więc 777 kibiców na sektorze gości, bowiem właśnie taką pojemność ma ten sektor. Do Kielc wrocławianie udadzą się transportem kołowym. Zarząd Klubu oraz Stowarzyszenie Kibiców Korony wydało przed tym spotkaniem komunikat:
„W związku z promocją biletów za złotówkę na mecz ze Śląskiem dla dzieci do lat 13 na Kolporter Arenie spodziewana jest duża ilość najmłodszych kibiców Korony Kielce. Razem ze Stowarzyszeniem Kibiców Korony Kielce „Złocisto Krwiści”, zgodnie z jednym z zapisów porozumienia pomiędzy Klubem a Stowarzyszeniem, prosimy wszystkich sympatyków naszego klubu o kulturalny doping na naszym stadionie!”

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź
sobota, 31 maja, godz. 20:30

Widzew do Lubina przyjedzie pociągiem specjalnym, a ich liczba w „klatce” wynosić może maksymalnie 1 000 osób. Liczba ta może być realna, jest to przecież ostatnie spotkanie Widzewa w Ekstraklasie, mogą chcieć się pokazać z dobrej strony ten ostatni raz. Podobne nastroje panują w Lubinie, fani Zagłębia są rozczarowani spadkiem, ten ostatni raz powinni dość licznie wypełnić stadion. Każdy posiadacz karnetu może zaprosić 1 kibica na mecz w promocyjnej cenie 1 zł. Aby skorzystać z promocji należy wspólnie udać się do punktów przedsprzedaży lub kas stadionu w dniu meczu.

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
niedziela, 1 czerwca, godz. 18:00

Tego dnia każdy „Żabol” będzie spoglądał na dwa boiska: te w Zabrzu oraz w Chorzowie, bowiem jeśli Górnik wygra, a Ruch przegra to Górnik znajdzie się na podium – 3 miejscu. O ile na Puchary szans nie mamy (brak licencji) to chociaż brąz byłby znakomitym podsumowaniem sezonu. Doping na 1948% na pewno wspomoże Naszych piłkarzy. Oficjalnie w Zabrzu kibice gości pojawić się nie mogą z powodu budowy stadionu.

Legia Warszawa – Lech Poznań
niedziela, 1 czerwca, godz. 18:00

Spotkanie to miało rozstrzygać o mistrzostwie – wszystko jest już jednak jasne w kwestii sportowej. Inaczej sprawa ma się odnośnie trybun – tu „spotkają się” dwie bardzo dobre kibicowsko ekipy. Lech do Stolicy przyjedzie pociągiem spotkanym, a jak według strony legionisci.com – nie wykupili oni wszystkich przyznanych im wejściówek. Jak jest w rzeczywistości okaże się już w niedzielę.
Po tym spotkaniu fani Legii zaplanowali pikietę z okazji wywalczenia Mistrzostwa Polski. W komunikacie Stowarzyszenia możemy przeczytać:
„Serdecznie zapraszamy każdego z Was na krótką pikietę, która odbędzie się tuż po zakończeniu meczu z Lechem, u zbiegu ulic Łazienkowskiej i Czerniakowskiej – zbiórka pod pomnikiem Kazimierza Deyny”.
Czy tego dnia na trybunach zobaczymy coś ciekawego i miłego dla oka? Na pewno przeczytacie o tym w kibicowskim podsumowaniu ostatniej kolejki, które dla was przygotujemy!

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin
niedziela, 1 czerwca, godz. 18:00

„Portowcy” przyjadą do Chorzowa pociągiem specjalnym. Na to spotkanie otrzymali 1 000 wejściówek, jednak wątpliwe jest by wykorzystali pełną pulę. W ostatnich latach przyjeżdżali w 100 – 200 osób. Ruch grę w Pucharach ma już pewną – zdecydowanie będzie to pozytywnym aspektem do przyjścia na stadion.

Wisła Kraków – Zawisza Bydgoszcz
niedziela, 1 czerwca, godz. 18:00

Mecz, który na pewno nie będzie miał historii jeśli chodzi o sferę kibicowską. Spowodowane jest to protestami obu ekip, które na mecze nie chodzą i tym samym nie prowadzą dopingu. W Krakowie pojawią się jedynie „pikniki”, lecz i ich liczba nie będzie oszałamiająca.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Mishka/ legionisci.com

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments