Kibicowska relacja ze spotkania z Wisłą Płock

Slazier  -  23 kwietnia 2018 15:30
0
4104

Górnik na własnym stadionie podejmował drużynę Wisły Płock, a mecz z wysokości trybun oglądało 14891 widzów. Niestety musieliśmy uznać wyższość Petrochemii i przegraliśmy spotkanie 0:1.

Doping w naszym wykonaniu stał tego dnia na dobrym poziomie. Standardowo śpiewaliśmy od początku, do końca spotkania. Sercem stadionu jest młyn, a ten wypełniliśmy dość dobrze. Staraliśmy się porwać do śpiewu resztę stadionu, która chętnie dopingowała Górnika i pomimo nieustannego wsparcia z naszej strony piłkarze nie wywalczyli żadnego punktu.

Podczas tego meczu ponownie podziękowaliśmy naszej drużynie za bardzo dobrą postawę w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Niewiele zabrakło, by moglibyśmy się cieszy z awansu do finału. Liga trwa nadal, a do zakończenia obecnego sezonu zostało jeszcze 5 meczów. Walczymy dalej nie tylko o wynik sportowy, lecz także o jak najlepszą frekwencję!

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Piekary Śląskie”, „Torcida Gliwice”, „Torcida Ruda Śląska”, „Knurów zawsze z Wami”, „Młoda Torca”, „Patrioci”, „Śp. Dawid”, „Przyjaźń”, „Torcida Górnik”, „Szacunek się należy”, „Górnik Zabrze”, „Ultras”.

W związku z zakazem wyjazdowym nałożonym przez Komisję Ligii, kibice Wisły Płock nie pojawili się tego dnia w Zabrzu.

Zachęcamy do nabywania wejściówek na dwa ostatnie mecze obecnego sezonu przy Roosevelta z Koroną Kielce (9.05) oraz Wisłą Kraków (20.05).

Doping i kulisy dostępne w tym miejscu

Do młodzieży świat należy!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments