Kibicowska relacja ze spotkania z Pogonią Szczecin. Bo w Dębicy i w Zabrzu jest wiara!

Slazier  -  3 września 2018 16:37
0
5133

Za nami kolejne spotkanie Górnika przy Roosevelta. Piątkowy mecz z Pogonią Szczecin zakończył się remisem 1:1, a widowisko z wysokości trybun oglądało ponad 11 tys. widzów.

Termin rozgrywania tego spotkania zbiegł się z 30 rocznicą przybicia naszej zgody z Wisłoką Dębica. Na naszym sektorze kilkukrotnie zaznaczaliśmy, że ta przyjaźń będzie trwała wiecznie! Nasz doping standardowo brzmiał od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Po jego zakończeniu podziękowaliśmy piłkarzom, którzy teraz będę mieli chwilę wolnego od ligowych spotkań, ponieważ czeka nas przerwa na Reprezentację.

Warto zaznaczyć, że podczas tego spotkania os. prowadzące doping były ubrane w specjalne koszulki „UEFA Mafia – Fuck UEFA”, a na górze młyna zawisł transparent „Fuck UEFA – Ultras style will never die”. Całość miała podkreślić nasz sprzeciw wobec polityki prowadzonej przez europejskich decydentów i była odpowiedzią na karę nałożą na nasz klub za spotkanie z AS Trencin.

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Torcida Ruda Śląska”, „Patrioci”, „Torcida Gliwice”, „KS Górnik”, „KS Wisłoka”, „Ultras”, „Przyjaźń”, „Knurów zawsze z wami”, „Torcida Górnik”, „Górnik”, „Piekary Śląskie”, „Pastor”, oraz transparenty „Osadzeni z pomówienia do szybkiego zobaczenia, Hit & Kapa”, „Fuck UEFA”, i „Pamiętamy” dot. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Portowcy do Zabrza przyjechali pociągiem rejsowym, i na sektorze zasiedli w kilkadziesiąt osób. Przywieźli ze sobą jedną flagę („Andrzej Kiełek”). Prowadzili doping dla swojej drużyny, jednak z perspektywy młyna byli mało słyszalni.

Przed nami przerwa reprezentacyjna. Nasza drużyna wznowi rozgrywki 17.09 w Sosnowcu, gdzie na stadionie Ludowym podejmiemy Zagłębie.

Film z dopingiem dostępny tutaj. 

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments