30 lat minęło... Doping w meczu Górnik - Pogoń (wideo)

0
3343

30 lat minęło jak jeden dzień można by powiedzieć o zgodzie Górnika z Wisłoką. Podczas meczu z Pogonią nie zabrakło okrzyków dla braci z Dębicy. Niestety w meczu z "Paprykarzami" padł tylko remis. Patrząc w tabelę, drużyna trenera Runjaica była łatwym zespołem do ogrania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy