Kibice wybrali winnych słabej postawy Górnika w rundzie wiosennej

kamres  -  15 maja 2013 13:17
0
846

danch_olkowski_druzyna

Sympatycy Górnika Zabrze najwięcej pretensji mają do zarządu oraz piłkarzy za bardzo słabą postawę drużyny w rundzie wiosennej. Na szczęście topór wojenny został zakopany. Jak przedstawiały się wyniki naszej sondy?

Pora zakończyć wszystkie animozje na linii kibice – piłkarze. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie klubowego koordynatora ds. współpracy z kibicami z trenerem Adamem Nawałką i radą drużyny. Udało się wyjaśnić wiele trudnych tematów i nieporozumień. W ramach jedności z kibicami, na mecz wyjazdowy do Lubina razem z fanami pojechali piłkarze, którzy nie mogli zagrać przeciwko Zagłębiu. Szerzej o tych sprawach można przeczytać tutaj i tutaj.

Przez ostatnie kilka tygodni Czytelnicy naszego serwisu mogli odpowiedzieć na pytanie: Kto jest winien słabej postawy Górnika w rundzie wiosennej? Do wyboru były 4 odpowiedzi: zarząd, działacze, piłkarze oraz sztab szkoleniowy. Na kogo głosowaliście?

Najmniej bo tylko 4% respondentów odpowiedziało, że za wyniki odpowiada sztab szkoleniowy. Jak widać zaufanie do Adama Nawałki i jego ekipy ze strony sympatyków jest bardzo duże. Na trzecim miejscu znaleźli się działacze z 15% głosów. Najwięcej kibiców miało pretensję do piłkarzy oraz o zarządu. Wyniki kolejno przedstawiają się 40% oraz 41%.

Dziękujemy Wam wszystkim za głosowanie i zachęcamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej sondzie w lewym dolnym rogu strony głównej. Tym razem pytamy: Czy Górnik Zabrze awansuje do europejskich pucharów?

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments