Sobotnie spotkanie kibiców z trenerem Nawałką i Radą Drużyny

Milo  -  12 maja 2013 08:20
0
936

kwiek_druzyna
W sobotnie południe zaraz po treningu doszło do spotkania przedstawicieli sympatyków Górnika, a także klubowego koordynatora ds. współpracy z kibicami (SLO) Dawida Florka z trenerem Adamem Nawałką i radą drużyny. – Fajnie, że w trudnych chwilach potrafimy się jednoczyć – przyznaje wiceprezes zarządu Krzysztof Maj, który także uczestniczył w rozmowach. W trakcie dyskusji wyjaśnione zostały trudne tematy i nieporozumienia, które pojawiły się w ostatnich dniach. Spotkanie przebiegało w dobrej atmosferze, zaś kibice po raz kolejny dali dowód na to, jak bardzo leży im na sercu dobro Górnika. Nie brakowało w jego trakcie pytań do piłkarzy.

To spotkanie miało na celu wyjaśnienie pewnych nieścisłości i nieporozumień. To dobrze, że w trudnych chwilach potrafimy z sobą rozmawiać i się porozumieć. Wniosek jest prosty – tylko razem, wspólnymi siłami możemy osiągnąć zakładany wynik sportowy – zaznacza wiceprezes Maj.

W poniedziałek dojdzie do wspólnej z kibicami podróży autokarem do Lubina Adama Dancha (pauzuje za kartki), Michała Bembena (rekonwalescent) i wiceprezesa zarządu Krzysztofa Maja. Będzie okazja do kontynuacji tak ważnych dla wszystkich stron rozmów z kibicami.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments