Kibice Górnika ocenili piłkarzy po meczu ze Stalą Mielec

1
4208

Już po raz trzeci "Trójkolorowi" fani oceniali piłkarzy Górnika. Tym razem, noty przyznawane było po zwycięskim meczu. Oczywiście średnia poszybowała w górę. Wśród najwyżej ocenionych znaleźli się: Alasana Manneh, Łukasz Podolski i strzelec zwycięskiego gola - Jesus Jimenez. Doceniony został również m.in Krzysztof Kubica, który pojawił się w drugiej połowie spotkania.

Poniżej przedstawiamy wykresy ocen dla poszczególnych zawodników.

Oceny kibiców / Oceny R81
Sandomierski - 6 / 6
Wiśniewski - 6 / 6
Janicki - 6 / 6
Gryszkiewicz - 6 / 6
Dadok - 3 / 3
Cholewiak - 5 / 4
Dziedzic - 5 / 5
Kubica - 6 / 6
Manneh - 7 / 6
Janża - 6 / 6
Nowak - 6 / 6
Krawczyk - 5 / NS
Podolski - 7 / 6
Baidoo - 5 / NS
Jimenez - 7 / 7
Sobczyk
- 5 /NS

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

1 Komentarz

Jedno pytanie mnie nurtuje….co działacze Górnika zauważyli w Dadoku ze go zakontraktowali….młody perspektywiczny???!!! ?