Kibice Górnika ocenili piłkarzy po meczu z Wisłą Płock

2
2790

Kibice Górnika Zabrze ocenili zawodników po poniedziałkowym spotkaniu, w którym Trójkolorowi przegrali w Płocku z Wisłą 2:3. Kto zasłużył na największe uznanie, a kto na nieco mniejsze, przedstawiają nam poniższe wykresy.

Poniżej przedstawiamy wykresy głosowania kibiców na poszczególnych zawodników.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy

Krawczyk miej honor, odejdź. No niestety.

Janża zasłużył na 5 lub 6. Dał z siebie dużo, zresztą w większości meczy.