Kibice Górnika ocenili piłkarzy po meczu z Wartą Poznań

Kibic  -  16 marca 2022 12:04
4
2757

Kibice Górnika Zabrze ocenili zawodników po sobotnim spotkaniu, w którym Trójkolorowi przegrali w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań 1:2. Kto zasłużył na największe uznanie, a kto na nieco mniejsze, przedstawiają nam poniższe wykresy.

Poniżej przedstawiamy wykresy głosowania kibiców na poszczególnych zawodników.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli ktoś uważa,że mecz z Termalica bedzie łątwym meczem,tomoże sięprzeliczyć…Może w końcu zagraja Nasi nowi gracze,liczymy na to,ą nie znwu Stelmach,dziedzić i inni temu podobnigracz,któryz nic z łąwki nie wnosza na boisko…KOlejny meczw Płocku też bedzie bardzo trudny.Wszędzie trzeba walczyć,a nie patrzeć na boisko…Jest takie samo dla obu drużyn!

Galązka daj już sobie spokój.

Po co nam ci nowi gracze jak na a koniec sezonu odejdą . 2 stoperów nam potrzeba wiśnia i gryszkiewicz to do rezerwy grać powinni iść bo w czerwcu za darmo odejdą a nowi stoperzy mogli by się ogrywać utrzymanie jest pewne więc zostaje 10 meczów na budowanie obrony na nowy sezon

Jakie budowanie drużyny? Przecież oni od lat budują i co położą parę cegieł to im się ściana zawali. Przecież to nie ma sensu. Takie gonienie króliczka, żeby go nie złapać. Tam jedynym głównym rozdającym i decydującym również o postawie a przez to i wynikach jest su perbet.