Kibice Górnika ocenili piłkarzy po meczu z Termalicą Nieciecza

2
3625

Kibice Górnika Zabrze ocenili zawodników po niedzielnym spotkaniu, w którym Trójkolorowi przegrali w Niecieczy z Termalicą 1:3. Średnią najwyższą notę otrzymał zdobywca jedynego gola dla zabrzan Rafał Janicki. Skalę zdominowały tym razem cyferki "4" oraz "5", pojawiły się niestety "1".

*Ocenom nie podlegali Jean Mvondo i David Toshevski ponieważ grali zbyt krótko.

Poniżej przedstawiamy wykresy ocen kibiców dla poszczególnych zawodników.

Oceny kibiców / Oceny R81
Sandomierski - 5 / 4
Wiśniewski - 5 / 4
Janicki - 6 / 5
Gryszkiewicz - 5 / 4
Dadok - 1 / 2
Janża - 5 / 5
Cholewiak - 1/ 2
Kubica - 4 / 4
Dziedzic
- 1 / 3
Manneh - 4 / 4
Nowak - 5 / 5
Jimenez - 5 / 4
Krawczyk - 1 / 2
Podolski - 1 / 4

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy

R81 wytlumacz mi dlaczego Podolski dostal u was note 4 ? Nie rozumiem tego masakra

Bo patrzą tylko przez pryzmat nazwiska. Gdyby to był chłop co nazywa się inaczej niż Podolski dostałby 1 lub 2.