Kibice Górnika ocenili piłkarzy po meczu z Piastem Gliwice

1
3559

Górnik przegrał sobotni pojedynek z Piastem, co wyraźnie nawet zniechęciło kibiców do wystawiania not. Niespełna trzysta osób zdecydowało się oddać swój głos. Najlepiej oceniono formację defensywną, gdzie najwyższą średnią notę otrzymał bramkarz Górnika, Grzegorz Sandomierski. 

*Ocenom nie podlegali Mateusz Cholewiak oraz Adrian Dziedzic, ponieważ grali zbyt krótko.

Poniżej przedstawiamy wykresy ocen kibiców dla poszczególnych zawodników.

Oceny kibiców / Oceny R81
Sandomierski - 6 / 5
Wiśniewski - 5 / 5
Janicki - 5 / 5
Gryszkiewicz - 5 / 5
Pawłowski - 4 / 3
Sanogo
- 1 / 2
Kubica - 4 / 3,5
Manneh - 5 / 5
Janża - 5 / 5
Nowak - 5 / 4
Dadok - 1 / 2

Krawczyk - 1 / 3
Jimenez - 4 / 4

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

1 Komentarz

Za co nota 3 Krawczykowi ??? Trochę was ponioslo