Kartki po meczu z Wisłą Płock: Defensywa zagrała na żółto

0
2775

Dani Suarez, Mateusz Wieteska oraz Paweł Bochniewicz zostali ukarani przez Tomasza Musiała żółtymi kartkami w meczu z Wisłą Płock. Wszyscy oni stanowią o naszej defensywie. Na szczęście, żaden z zawodników nie musi pauzować z nadmiaru żółtych kartek w kolejnym spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań. Dla Bochniewicza było to premierowe napomnienie w barwach Górnika.

Sytuacja kartkowa po 32. kolejce Ekstraklasy:

11 - Suarez
7 - Wolniewicz
5 - Koj, LedeckyMatuszek, Wieteska
4 - Ambrosiewicz, Kurzawa, Żurkowski, Angulo
2 - Grendel
1 - Kądzior, Loska, Ł.Wolsztyński, R.Wolsztyński, Urynowicz, Gryszkiewicz, Bochniewicz

kolor żółty - zawodnik ukarany ż. kartką
kolor czerwony - zawodnik ukarany cz. kartką
kolor zielony - wraca po odbyciu kary

W Ekstraklasie zawodnika czeka jeden mecz przymusowej pauzy za żółte kartki, jeśli zbierze ich cztery lub osiem. Od 12 żółtych kartek (16, 20 itd.) kara zawieszenia wynosi już dwa mecze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Shutterstock

0 komentarzy