Kadra zawodników na zgrupowanie w Słowenii. Nakoulma nie jedzie

kamres  -  2 lipca 2013 14:36
0
827

sklad_druzyna

Już jutro o godzinie 4 rano zespół Górnika wyjeżdża na zgrupowanie do Słowenii o czym piszemy szerzej w tym miejscu. Obóz w Radenci potrwa do 13 lipca. Oficjalna strona klubu z Roosevelta podała pełna kadrę zawodników.

Testy w drużynie Górnika zakończył pomocnik Okocimskiego Brzesko, Jakub Kowalski oraz obrońca z Bośnii, Emir Hodżurda. Na obóz w Słowenii nie pojadą również Szymon Sobczak i Rafał Pietrzak (piłkarze zostaną wypożyczeni) oraz Prejuce Nakoulma, którego najprawdopodobniej czeka transfer do Tereka Grozny, o czym piszemy szerzej w tym miejscu. Daniel Barbus będzie trenował w Zabrzu. Rehabilitację po urazach przechodzą natomiast Mariusz Magiera i Przemysław Oziębała.

Kadra na zgrupowanie w Słowenii:

Bramkarze: Mateusz Kuchta, Łukasz Skorupski, Pavels Steinbors, Norbert Witkowski.

Obrońcy: Piotr Brożek, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Rafał Kosznik, Antoni Łukasiewicz, Maciej Mańka, Paweł Olkowski, Michał Płonka, Mateusz Słodowy, Oleksandr Szeweluchin.

Pomocnicy: Bartosz Iwan, Wojciech Łuczak, Łukasz Madej, Maciej Małkowski, Krzysztof Mączyński, Sergiej Mosznikow, Konrad Nowak, Mariusz Przybylski, Radosław Sobolewski, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Kamil Cupriak, Szymon Skrzypczak, Mateusz Zachara.

źródło: Roosevelta81.pl/gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments