Górnik potwierdza testy medyczne Prejuce’a Nakolumy w Tereku Grozny

kamres  -  2 lipca 2013 12:33
0
1013

nakoulma3

Rzecznik prasowy Górnika Zabrze potwierdza, że Prejuce Nakoulma nie pojawi się dzisiaj w Zabrzu. – Przebywa obecnie na testach medycznych – mówi Jerzy Mucha. Odejście „Prezesa” jest praktycznie przesądzone.

Dzisiaj pojawiły się informacje o tym, że Nakoulma podpisze kontrakt z Terekiem Grozny. Kilka dni temu menedżer piłkarza stwierdził w rozmowie z naszym serwisem, że jeśli „Prezes” nie pojedzie na obóz przygotowawczy „Trójkolorowych” do Słowenii, to będzie to jednoznaczne z jego odejściem z klubu. Autokar na zgrupowanie do Radenci wyjeżdża jutro o godzinie 4 nad ranem, a Burkińczyk do tego czasu w Zabrzu raczej się nie pojawi. – Zawodnik nie jest jeszcze do końca zdecydowany, czy podpisze kontrakt z Terekiem Grozny – mówi Jerzy Mucha. – Jutro ma się pojawić w klubie i przekazać informację odnośnie swojej przyszłości – dodaje.

Warto podkreślić, że testy medyczne są robione wtedy, kiedy wszystkie strony uzgodnią już warunki transferu, więc sprzedaż Nakoulmy wydaje się oczywista. Górnik na wytransferowaniu reprezentanta Burkina Faso zarobi niecałe 5,5 miliona złotych. Wcześniej zapłacił za niego około miliona klubowi z Łęcznej.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments