Józef Dankowski: Owoce będziemy zbierali w meczu z Koroną

Milo  -  13 lutego 2015 15:11
0
1079

dankowski_pogon_1415.JPG

Dobrze spożytkowaliśmy ten czas, a spoglądając na postawę chłopaków jestem przekonany, że został on dobrze przepracowany.  A owoce będziemy zbierali w meczu z Koroną – w tym właśnie duchu zaczął swoją wypowiedź trener Józef Dankowski na konferencji prasowej przed ligowym spotkaniem z Koroną Kielce.

Opiekuna zabrzan red. Robert Walczak z TVP Katowice poprosił o komentarz w sprawie stanu zdrowia Erika Grendela. Chodziło o chorobę lokomocyjną Słowaka, który nie lubi latać samolotami. – To co zdarzyło się w samolocie było podyktowane wyłącznie tym, że Słowak nie wziął tabletki. To jest jego przypadłość samolotowa, on po prostu nie lubi latać, samolot to nie jest jego ulubiony środek transportu – przyznaje Dankowski.

Dziennikarze pytali również szkoleniowca o sytuację zdrowotną w drużynie, jak również o to, czy absencja w ekipie Korony Przemysława Trytki jest dobrą wiadomością dla Górnika.

Nic nie wskazuje na to, by coś nam przeszkodziło w przygotowaniach do meczu z Koroną. Trytko nie zagra? Nie wiem, czy jest to handicap dla nas, czy też nie. Zobaczymy na boisku. Ja jestem przekonany, że Górnik zagra tak, że to wystarczy, by mieć przewagę i wygrać mecz. Bez względu na to, czy Trytko zagra czy też nie – niezwykle dyplomatycznie stwierdził trener Dankowski dodając, że tak jak w I rundzie, zabrzański zespół jest w stanie grać na dobrym poziomie i wygrywać ligowe mecze.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments