Jestem pewny, że będziemy znacznie lepsi

Torcidos  -  1 lipca 2018 18:46
0
4695

Igor Angulo jak na razie w meczach kontrolnych do bramki rywala nie trafił. Hiszpan podkreśla, że teraz jest czas na różne warianty oraz aklimatyzację zawodników w drużynie. Najlepszy snajper Górnika w ostatnich sezonach, zapewnia również, że kiedy przyjdą mecze o stawkę powinno być zdecydowanie lepiej, jeżeli chodzi o formę zespołu.

O przygotowaniach

– Za nami połowa przygotowań do nowego sezonu. Podczas meczu z Hajdukiem wyszło zmęczenie wynikające z dotychczasowych treningów, ale cały czas się doskonalimy zarówno jeśli chodzi o sprawy taktyczne, oraz piłkarskie. Krok po kroku idziemy do przodu i wierzę, że na pierwszy mecz będziemy gotowi w stu procentach.

O Jimenezie

– Dobrze, Jesus to dobry zawodnik. Nie znałem go wcześniej, ale po tym, co pokazuje dotychczas jestem przekonany, że bardzo nam pomoże w zbliżającym się sezonie. Jest silny, ale przy tym dobry technicznie.

O koronie króla strzelców

– Miniony sezon był znakomity. I tak jak zawsze mówię, moim głównym celem nie są indywidualne wyróżnienia, tylko dobro zespołu. Oczywiście, strzelając gole pomagam drużynie, ale myślę, że strzelając 23 gole w lidze i 4 w pucharach udało mi się to zrobić. Cieszę się, że udało nam się zakwalifikować do eliminacji europejskich pucharów.

O sparingu z Hajdukiem

Nie mam wątpliwości, że w meczach o stawkę nasza gra będzie zupełnie inna. Sparingi są częścią treningu, ćwiczymy różne aspekty, a także adoptują się zawodnicy z drugiej drużyny, jak i nowi piłkarze. Dlatego musimy konsekwentnie pracować, bo mamy jeszcze dwa tygodnie. I jestem pewny, że będziemy znacznie lepsi.

O atmosferze meczu

– Za każdym razem, gdy nasi kibice są z nami, to bardzo nam pomagają. Niezależnie czy gramy w Zabrzu, czy na wyjeździe. Mam nadzieję, że będą z nami w każdych okolicznościach. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments