Jest oferta ze wschodu dla Nakoulmy. Boninowi zaproponowano nowy kontrakt

Luq  -  12 czerwca 2013 17:31
0
866

nakoulma2
Górnik Zabrze może wkrótce sprzedać Prejuce’a Nakoulmę. – Przyszła już dla niego jedna konkretna oferta ze Wschodu. Jeśli zawodnik dogada się co do swojej umowy, to dojdzie do jego sprzedaży – mówi serwisowi ŚLĄSK.SPORT.PL Krzysztof Maj, wiceprezes klubu.

– Już kilka miesięcy temu ustaliliśmy, że zielone światło na odejście mają Prejuce Nakoulma i Łukasz Skorupski. Obaj o tym wiedzą i obaj wyrazili zainteresowanie transferem. Szczególnie Prejuce’owi przydałaby się zmiana otoczenia. Przyszła już dla niego jedna konkretna oferta ze Wschodu. Jeśli zawodnik dogada się co do swojej umowy, to dojdzie do jego sprzedaży. Duże zainteresowanie wzbudza też Łukasz, ale na razie dla niego konkretnej oferty nie ma. Pojawiają się też zapytania ze strony klubów pierwszej i drugiej Bundesligi o Pawła Olkowskiego. On ma wpisaną w umowę kwotę odstępnego, ale konkretnej oferty dla niego też nie otrzymaliśmy – mówi Krzysztof Maj w serwisie ŚLĄSK.SPORT.PL.

Ireneusz Jeleń pojawi się na pierwszym treningu Górnika, o czym zapewnił Roosevelta81.pl Tomasz Kaczmarczyk, menedżer piłkarza.

źródło: slask.sport.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments