Ireneusz Jeleń będzie na pierwszym treningu Górnika. Czy zostanie na kolejny sezon?

Spark  -  12 czerwca 2013 17:18
0
1042

jelen2
Górnik Zabrze na razie pozyskał dwóch graczy, ale nie przedłużył jeszcze żadnej umowy z piłkarzami, którym z końcem czerwca wygasają kontrakty. Klub z Roosevelta na pewno chciałby zatrzymać Ireneusza Jelenia. – Irek pojawi się na pierwszym treningu Górnika – mówi Roosevelta81.pl Tomasz Kaczmarczyk, menedżer napastnika.

Jeleń zimą mógł skorzystać z lukratywnej oferty i wyjechać na dwa lata do Chin, ale zdecydował się jednak na występy w Górniku. – To była inicjatywa Irka, choć miał opcje zdecydowanie lepsze finansowo – mówi Tomasz Kaczmarczyk. – W dalszym ciągu jest zainteresowanie jego osobą, choć już nie tak duże jak 2-3 lata temu. Dostał kilka ofert, ale na razie obowiązuje go obecna umowa i nie będziemy dywagować, czy jest bliżej lub dalej jej przedłużenia. W Polsce jednak Górnik to jest jego klub numer 1 – dodaje.

Jeleń będzie obecny na Roosevelta 21 czerwca, kiedy zabrzanie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. – Irek pojawi się na pierwszym treningu Górniku. Nie wiadomo, czy to będzie jego pożegnanie z klubem, czy też nie. Nie będziemy z tego robić bajki jak to obecnie wygląda w przypadku Roberta Lewandowskiego. Jeśli Irek podpisze kontrakt, to na pewno taka informacja zostanie podana. Myślę, że wszystko powinno rozstrzygnąć się na przełomie czerwca i lipca – kończy menedżer byłego snajper Auxerre i Lille. Doświadczonego napastnika w swoim zespole widzi trener Adam Nawałka, a na jego pozostanie liczą również sympatycy Górnika. Ostateczna decyzja znów będzie należała do zawodnika, który prywatnie jest przecież kibicem 14-krotnych mistrzów Polski.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments