Jedenaście lat portalu Roosevelta81.pl

g.rajda  -  21 lutego 2024 10:30
4
549

Była przerwa przed rundą wiosenną sezonu 2012/13. W głowach kilku osób pojawił się ambitny plan, by stworzyć stronę o naszym kochanym Górniku Zabrze. Miał być to portal tworzony od początku do końca przez kibiców i dla kibiców. Informacja o powstaniu naszej strony pojawiła się na początku tylko na Forum Kibiców Górnika Zabrze. Z każdym dniem powiększała się liczba czytelników i dzięki pasji, zaangażowaniu i wytrwałości wielu osób, udało się stworzyć projekt, z którego jesteśmy dumni. 

Miło nam zakomunikować, że dzisiaj mija dokładnie 11 lat działalności naszego serwisu.

Przez ten czas na stronie pojawiło się tysięce artykułów dotyczących zabrzańskiego klubu. Wkładamy bardzo dużo energii i pasji w to, abyście mieli jak najwięcej bieżących informacji dotyczących Górnika Zabrze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Robimy to, co kochamy, najlepiej jak tylko potrafimy. Mamy świadomość tego, że zdarza nam się popełniać błędy i że mimo szczerych chęci, nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zrealizować. Ograniczają nas jednak sprawy prywatne, a każdy z nas musi pogodzić obowiązki zawodowe z działalnością przy portalu.

Dziękujemy za każdą opinię, bo to one nas uczą i motywują do bycia lepszymi w tym co robimy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które pomagały i pomagają – w mniejszym lub większym stopniu – tworzyć stronę Roosevelta81.pl. Liczymy również na dalszą Waszą pomoc.

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

 

W tym miejscu chcielibyśmy również zaprosić i zachęcić firmy, bądź osoby prywatne do współpracy i wsparcia portalu. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt na nasz adres mailowy kontakt@roosevelta81.pl lub przez formularz na stronie -> TUTAJ

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sto lat! Prędzej załóżcie jakąś zbiórkę to wtedy każdy by mógł dorzucić jakieś parę zł na rozwój i dalsze funkcjonowanie.

My good advice : REKLAMUJCIE się na meczach Górnika: jakiś baner, szyld podświetlany i dobre hasło- wtedy vortal się rozrusza, będą reklamy, pieniądze ,może etaty i praca dla dziennikarzy. W razie czego służę profesjonalnym doradztwem, kreacją marketingową. i usługami dziennikarskimi.
Zawsze z pasją dla Pozdrowienia i do przodu …………….

Masz adres mailowy koko dzambo i do przodu!

Świetny portal. Warto by było gdzieś się zareklamować. Może by tak skontaktować się z kimś z Torcidy i podczas meczu się pokazać?