
Górnik w starciu z Podbeskidziem sięgnął po raz pierwszy w 2016 roku po komplet punktów. Obecnie zabrzanie mają trzy "oczka" mniej od będących na bezpiecznej pozycji bielszczan i tyle samo co ekipa z Łęcznej. Do końca sezonu zostało pięć gier, a trener Jan Żurek jest optymistycznie nastawione do decydującej fazy sezonu.
- Do końca zostało 5 meczów. Ile punktów jeszcze trzeba zdobyć? 15! - mówi z przekąsem "Sportowi" trener Jan Żurek. - A tak serio, to trudno powiedzieć. Musimy wygrywać; im więcej, tym lepiej, by pozostawać w kontakcie z resztą rywali. Trzeba myśleć o sobie i punktować, bo tylko to nam daje nadzieję - podkreśla szkoleniowiec naszej drużyny.
Źródło: Sport
Foto: Ewa/Roosevelta81.pl






