Jak widzę te pola ryżowe, na których zawodnicy muszą grać… naprawdę im współczuję

Kaszpir  -  12 marca 2022 18:41
13
2697

Poznaliśmy komentarze trenerów obu zespołów po meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Wartą Poznań, a Górnikiem Zabrze.

Dawid Szulczek (trener Warty):W końcu zgraliśmy dwie równe połowy. Od pierwszej, do ostatniej akcji byliśmy skoncentrowani, wypełnialiśmy swoje zadania. (…) Oddaliśmy sporo strzałów w przeciwieństwie do Górnika, bo oprócz strzałów Podolskiego i golem, nie przypominam sobie jakichś interwencji naszego bramkarza. Jeśli trener Urban mówił o złym stanie boiska, to na pewno miał rację. Widział wiele boisk, że ma skalę porównawczą, to po pierwsze. Po drugie, potrafiliśmy się do takich warunków dostosować jak kameleon.

Jan Urban: (trener Górnika): – Zostało 9. kolejek do końca sezonu, każdy ma swój cel, ale jak widzę te pola ryżowe na których zawodnicy muszą grać… naprawdę im współczuję, jako były piłkarz. Na takim boisku górę biorą cechy wolicjonalne, charakter, przypadek. Nie ma wielkiej przyjemności z gry. Przypominam sobie mecze w Gliwicach, gdzie było pół sytuacji, ale nie mówię tego żeby nas usprawiedliwić. Powinno to troszeczkę inaczej wyglądać. Jak zostaną trzy kolejki do końca, to pewnie będziemy mieli wszędzie super murawy, no ale wtedy będą już wakacje.

Nie jest to nasz pierwszy mecz na takim boisku i wtedy trudno jest o okazje. Warta wykorzystała swoje atuty i wygrała mecz zasłużenie. Nie było w tym spotkaniu płynności w grze z obu stron, być może nieco więcej tej płynności pokazała Warta, może jest bardziej przyzwyczajona do takich warunków.

Poniżej zapis wypowiedzi trenerów: Dawida Szulczka i Jana Urbana

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: wartapoznan.pl
Foto: wartapoznan.pl

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Warta grała na tym samym boisku. Po prostu jest lepsza i ma lepszych i ambitniejszych piłkarzy. Co dziś wszyscy widzieli.

Janek weź ty się chłopie przypatrz „zaangażowaniu” niektórych podopiecznych w dzisiejszym meczu. Za to co Wiśniewski odstawił powinien do Zabrza piechotą wracać. O Krawczyku nie będę się rozpisywać bo to nie ma sensu.
Za taki „mecz” to trener Kostka by ich jutro tak przeciorał na treningu że uszami by im wyszło

Panie Urban nie kompromituj się takimi bredniami.

Nie piszcie o Wiśniewskim ,bo mu się może plany na przyszłość zawaliłý. Miał iść tam, skąd teraz każdy normalny ucieka.To fajny facet .Panie trenerze teź grałem na kartofliskach i teź mi się chciało albo nie ,ale nie zarabiałem tym na źycie ,tak więc bla bla. Mimo wszystko dzięki za pracę w tym wielkim aprofesjonalmym prowizorium .

Warunki były jednakowe dla obydwu drużyn.Tylko, że jednej się chciało a drugiej już nie za bardzo.Taka prawda.

Panie Janie to jest poprostu w hu.a granie albo z nami albo z panem tak czy inaczej BłAZENADA tylko KOGO????????.Niech pan nie robi z siebie BŁAZNA bo szkoda pańskiej kariery!!!!! KTo sprowadził do Zabrza KOLEJNĄ kalekę KTORA NIE MIEŚCI SIĘ NAWET NA ŁAWCE REZERWOWYCH …. …DO KOŃCA SEZONU!!!!!!!,a niechciany w Zabrzu strzela bramki dla WARTY – kopromoitacja!!!!!!!!! bo chciał tytlko do końca sezonu!!!!! Tracicie w POLSCE wszystko co kiedyś wypracowaliście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koles wes soe ogarnij co bo robisz sie drugim galazka …. co ma trener do transferow co w zabrzu?? Dostal dostal ale trzeba im czasu

Pana Urbana miałem za super piłkarza i GOŚCIA ale te brednie które po meczach z Jagielonią i dzisiaj z Warta wypowiada poprostu go KOMPROMITUJĄ i Dyskwalifikuja!!!!

Piłkarze Górnika dzisiaj wyglądali tak jakby chcieli ten mecz… przegrać. Praktycznie zero zaangażowania. To co zrobił Janicki przy drugiej bramce dla Warty to po prostu kryminał. Jak on będzie mógł po tym popatrzeć w twarz w lustrze? Nie wiem. Z resztą nie on jeden grał „na pół gwizdka”. Tak samo Manneh. Jego powroty do obrony to kolejny piłkarski kryminał. Szkoda. Można wybaczyć porażkę, ale nie brak zaangażoeania i walki. Tym piłkarzom nie zależy na Górniku.

JANEK WEZ NIE P….L!!! ŻEBY WYGRAĆ MECZ NA MURAWIE CZY POLU RYŻOWYM TO TRZEBA BIEGAĆ NAJLEPIEJ DO PRZODU I SIĘ STARAĆ , A NIE GRAĆ TEMPEM SPACEROWYM JAK NA WAKACJACH!! ŻENADA i WSTYD!! STALMACH DO 2 DRUŻYNY . ILE JESZCZE MAMY PISAĆ!! UTRZYMANIE ZAŁATWIONE, DZIĘKUJEMY! TERAZ NA MECZE NIECH CHODZI PREZES I ZARZĄD SKORO NIE STAĆ NAS NA WZMOCNIENIA I PUCHARY!

Cracovia vs Pogon ambicja piłkarzy z krakowa niechbędzie przykładem

Mecz z piastem-na kartoflisku mecz do d….y,wczoraj-pole ryżowe i grali tak jakby grali za miske ryżu.No to zobaczymy za co grają w następnej kolejce z niecieczą.

Oni już pokazali z Lechem co potrafią zagrać na niby normalnej murawie. A wcześniej z Jagiellonią. Z Niecieczą mogą wygrać, żeby pokazać, że w Poznaniu to wypadek przy pracy (kolejny?) i znów będzie euforia, bo wygrali z czerwoną latarnią ligi. Po prostu w końcu trzeba ich traktować tak samo jak oni traktują kibiców. Nie ma granka, nie ma sianka. Kilka kolejek przy pustych trybunach coś by ich być może nauczyło. Problem w tym, ze w tym kraju płaci się za lenistwo, a tym co uczciwie pracują rzuca się kłody pod nogi.