Jagiellonia - Górnik: wyjściowe składy. Trzy zmiany

0
1156

drużyna1_Lech_Górnik_1415

Poznaliśmy wyjściowe składy na dzisiejsze wyjazdowe spotkanie Górnika z "Jagą". Trener Dankowski i dyrektor sportowy Warzycha dokonali trzech zmian w porównaniu do ostatniego ligowego spotkania z Legią. W wyjściowym składzie znalazło się miejsce dla Augustyna, Kosznika oraz Jeża.

Jagiellonia: Drągowski - Baran, Madera, Wasiluk, Straus, Grzyb, Romanczuk, Frankowski, Dzalamidze, Gajos, Piątkowski
Rezerwowi: Baran, Modelski, Tymiński, Tuszyński, Pawłowski, Mystkowski, Pawlik
Trener: Michał Probierz

Górnik: Steinbors - Danch, Augustyn, Magiera - Gergel, Sobolewski, Iwan, Kosznik - Jeż, Madej - Zachara.
Rezerwowi: Kuchta, Szeweluchin, Kurzawa, Oziębała, Mańka, Gwaze, Łuczak
Trener: Józef Dankowski

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy