III liga. Kolejny beniaminek na drodze „Trójkolorowych”

Kaszpir  -  12 sierpnia 2023 10:30
1
1696

W niedzielę w ramach 2. kolejki rozgrywek grupy 3. III ligi, Górnik II Zabrze podejmować będzie LZS Starowice Dolne. Początek spotkania zaplanowano na godz. 14:00. 

Na inaugurację zabrzanie, choć prowadzili już dwiema bramkami, przywieźli punkt z Turzy Śląskiej. W niedzielne popołudnie „Trójkolorowym” ponownie przyjdzie mierzyć się z ligowym beniaminkiem. LZS Starowice Dolne w poprzednim sezonie okazał się najlepszy w 4 Lidze Opolskiej. W pierwszym meczu rozpoczętych właśnie rozgrywek, piłkarze ze Starowic uzyskali identyczny wynik, jak Górnik. Beniaminek zremisował przed własną widownią 2:2 z Wartą Gorzów Wielkopolski. Dla LZS-u gole w tym spotkaniu zdobywali, Ian oraz Bartłomiej Rakowski.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Górnik II Zabrze – LZS Starowice Dolne; niedziela 13 sierpnia, godz. 14:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny

Transmisję z meczu przeprowadzi Górnik TV


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Niedziela 14.00