III liga. Górników czeka test z liderem

Kaszpir  -  27 maja 2022 18:02
2
1092

W meczu 31. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy zmierzą się w wyjazdowym meczu z drugim zespołem Zagłębia. Początek spotkania rozgrywanego w Lubinie w sobotę o godz. 16:00.

Górnicy w dwóch poprzednich spotkaniach musieli uznać wyższość swoich rywali. Zarówno Karkonosze, jak i zespół Stali Brzeg znalazły sposób na podopiecznych Piotra Gierczaka. Teraz zabrzan czeka lubiński test z liderem Grupy 3. czyli lubińskim Zagłębiem.

„Miedziowi” wiosną spisują się rewelacyjnie, choć w ostatnim czasie zostali lekko wyhamowani. W trzech poprzednich meczach zdobyli 4. punkty. Z kolei w rozgrywkach pucharowych zostali rozbici (0:4) przez wrocławską Ślęzę.

 

Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


 

W jesiennym meczu obu drużyn padł bramkowy remis. Gola na wagę punktu zdobył wówczas dla „Trójkolorowych” Peter Juritka (więcej o tym meczu tutaj). Zdecydowanym faworytem, patrząc po kursach w Superbet są gospodarze. Natomiast my wierzymy w nasz zespół, że zdoła się w Lubinie przełamać.

Zagłębie II Lubin – Górnik II Zabrze; sobota 28 maja, godz. 16:00. 


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zmontować dobry skład i klupnac liderowi!!

„Tradycyjnie już transmisję z tego meczu przeprowadzi Górnik TV. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do odwiedzin obiektu Sparty i wspierania z trybun naszego zespołu.”
A na Sparcie to przepraszam wspierać kogo ?