III liga. Górnik ze Ślęzą zagra w sobotę na Walce

Kaszpir  -  17 listopada 2023 12:13
0
395

W 17. kolejce III ligi rezerwy Górnika Zabrze podejmować będą drużynę Ślęzy Wrocław. Wyjątkowo spotkanie drugiej drużyny rozegrane zostanie na obiektach Walki Zabrze przy ul. Jaskółczej. Początek meczu wyznaczono na godz. 13:30.

Zabrzanie w dotychczasowych spotkaniach zgromadzili 21. punktów, co pozwala zajmować im dziesiątą lokatę. W poprzedniej kolejce „Trójkolorowi” zdołali się przełamać, po czterech meczach bez wygranej. Zabrzanie przywieźli komplet punktów z Gubina.

Nasi najbliżsi rywale w ostatniej serii rozbili (4:1) Wartę Gorzów Wielkopolski. W tabeli Ślęza jest ósma mając o trzy „oczka” więcej od Górnika. Wrocławianie w meczach wyjazdowych odnieśli 2 zwycięstwa, zanotowali remis i cztery porażki. Najgroźniejszymi  strzelcami zespołu z Dolnego Śląska są, Paweł Wojciechowski (8 goli) oraz Kamil Olek (7 goli). 

W poprzednim sezonie dwukrotnie górą byli wrocławianie zwyciężając 2:1  Zabrzu i 2:0 wiosną we Wrocławiu.


Przypominamy, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław; sobota 18 listopada, godz. 13:30. Zabrze ul. Jaskółcza 40.


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments