III liga. Górnicy sezon kończą meczem ze Ślęzą

Kaszpir  -  7 czerwca 2024 19:43
0
1487
Przed nami ostatnie rozdanie na III-ligowym froncie. Piłkarze zabrzańskich rezerw sezon zakończą wyjazdowym meczem ze Ślęzą. Spotkanie we Wrocławiu, podobnie jak pozostałe mecze w tej serii, rozegrane zostanie w sobotę.
 
„Trójkolorowi” w dotychczasowych meczach uzbierali 47. punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli. Zabrzanie lokaty już nie poprawią, ale muszą powalczyć, by nie osunąć się niżej w ligowej stawce.
 
Nasi najbliżsi rywale, mając w dorobku 38. punktów, w ligowej stawce plasują się na dwunastej pozycji i nie mogą jeszcze być pewni utrzymania, mając tylko trzy „oczka” przewagi nad strefą spadkową. Za plecami bowiem czają się drużyny LKS-u Goczałkowice i Stilonu Gorzów Wielkopolski.
 
Ślęza natomiast zajmuje dziewiąte miejsce mając 42. punkty w dorobku. W poprzedniej kolejce wrocławianie dostali srogą lekcję, ulegając w Gorzowie Warcie aż 0:5. W jesiennym starciu pomiędzy Górnikiem a Ślęzą zwycięstwo odniósł nasz rywal, zwyciężając w Zabrzu 3:2. Gole dla „Trójkolorowych zdobyli wówczas Kacper Capiga i Cyprian Włodarczyk. Czas zatem na rewanż.
 

Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze; sobota 8 czerwca, godz. 17:00. Centrum Piłkarskie – Kłokoczyce.

 

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments