Grzegorz Kasprzik zostaje w Górniku

Luq  -  24 czerwca 2014 11:27
0
984

Kasprzik_slask

Grzegorz Kasprzik uzgodnił warunki rocznego kontraktu z Górnikiem Zabrze. W kontrakcie zapisana została także opcja jego przedłużenia o kolejny rok.

Grzegorz to wychowanek Górnika ale w pierwszej drużynie dane mu było zadebiutować dopiero wiosną tego roku. W tym czasie rozegrał w „Trójkolorowych” barwach 9 spotkań w T-Mobile Ekstraklasie i dwa mecze w ramach rozgrywek Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz. W swojej karierze zaliczył pobyt w juniorach HSV Hamburg a w ekstraklasie zadebiutował w sezonie 2008/09 w barwach Piasta Gliwice, z którym związany był od 2006 roku i awansował do elity w kolejnym sezonie. Po znakomitym debiutanckim sezonie w Gliwicach przeszedł do Lecha Poznań gdzie wiodło mu się już gorzej i wylądował w I lidze. Sezon 2012/13 spędził we Flocie Świnoujście a jesień poprzedniego w Termalice Nieciecza skąd trafił do Górnika. Łącznie w ekstraklasie rozegrał 47 spotkań a w I lidze 71.

– Grzegorz pokazał się z dobrej strony w dwóch ostatnich meczach T-Mobile Ekstraklasy, gdy Pavels Steinbors został powołany do reprezentacji Łotwy na Baltic Cup. W nowym sezonie będzie rywalizował ze Steinborsem i Mateuszem Kuchtą o miejsce w bramce Górnika – przyznaje Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu Górnika Zabrze.

Źródło: Roosevelta81.pl/gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments