Skrót meczu Górnik Zabrze – Hapoel Beer Szewa. Problemy defensywne

Kibic  -  7 lipca 2021 22:02
1
1973

Górnik Zabrze w środę rozegrał kolejny mecz kontrolny. „Trójkolorowi” po raz drugi doznali porażki. Podopieczni Jana Urbana nie zdołali zdobyć bramki, sami tracąc trzy. Łatwo zauważyć, że mamy problemy w grze defensywnej. W dwóch „kieleckich” sparingach zabrzanie stracili, aż siedem goli.

Poniżej skrót środowego meczu (autor: Górnik TV).

Wpływ na grę zespołu z pewnością mają mocne (z naciskiem na mocne) treningi, które zaaplikował piłkarzom sztab szkoleniowy. Zawodnicy odczuwają w nogach obciążenia, a trenerzy Górnika starają się rozkładać im minuty gry, o czym zresztą mówił już po spotkaniu z Puszczą Jan Urban. Opiekun zabrzan akcentował również temat doświadczonego bramkarza. Na nowego golkipera przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekać, ale wiemy też, że Jakub Szymański w rundzie jesiennej wróci do Polkowic.

Na e-legnickie.pl możemy przeczytać: „Do Zabrza wrócił Jakub Szymański, ale po nie najlepszym występie w sparingu zabrzan z Karviną , nowy coach zabrzan Jan Urban doszedł do wniosku, że potrzebuje bardziej doświadczonego bramkarza i Szymański dalszym ciągu grać będzie w Polkowicach”.

 

Źródło: Górnik Zabrze/ e-legnickie.pl/ Roosevelta81.pl
Foto: twitter.com/FootballFacto20/  Roosevelta81.pl

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Chudemu pozwolili odejść a teraz szukają doświadczonego bramkarza. Gdzie tu sens i logika