Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 2:3. Porażka na koniec rundy jesiennej

0
2136

W meczu 17. kolejki III ligi zabrzańskie rezerwy przegrały ze Ślęzą Wrocław 2:3. Gole dla "Trójkolorowych" zdobywali Kacper Capiga oraz Cyprian Włodarczyk. Była to ostatnia kolejka rundy jesiennej. Zabrzanie pozostaną tym samym z dorobkiem 21. punktów, co pozwala im zajmować dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień rozegrane zostaną już mecze rundy rewanżowej, w której Górnik zmierzy się z Unią Turza Śląska. 

Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 2:3 (0:1)

0:1 - Wawrzyniak, 23'
1:1 - Capiga, 65'
1:2 - Wawrzyniak, 70'
1:3 - Marcjan, 73'
2:3 - Włodarczyk, 89'

Górnik II: Soberka - Pawlak, Ogórek, Capiga, Pochcioł, Michalski (80' Mansfeld), Trubnikov, Niedźwiedzki (68' Rogula), Tobolik (68' Kulig), Wodecki, Chmarek (80' Włodarczyk)
Rezerwowi: Valion - Macha, Kulig, Pilch, Włodarczyk, Rogula, Mansfeld
Trener: Arkadiusz Przybyła

Ślęza: Gasztyk - Sasin, Pisarczuk, Wawrzyniak, Marcjan, Olek (90+2' Jabłoński), Wojciechowski, Hampel (90+2' Jakuć),  Kluzek, Afonso, Kozik
Rezerwowi: Humeniuk - Yakovenko, Jakuć, Michalski, Jabłoński, Murat, Lima, , Samiec, Kifert
Trener: Grzegorz Kowalski

Sędzia: Mateusz Mastaj (Dębica)
Żółte kartki: Pawlak - Kozik

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ slezawroclaw.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy