Górnik II Zabrze: Powrócić na wznoszącą falę

Kaszpir  -  30 marca 2021 16:10
0
1887

W 23. kolejce III ligi (grupa 3), Górnik II Zabrze zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Zagłębia. Spotkanie zaplanowano na środę 31 marca, początek o godz. 14:00.

Zabrzanie dobrze rozpoczęli wiosenne zmagania odnosząc dwa zwycięstwa, w dodatku na czysto. Niestety potem przyszły dwie zdecydowane przegrane i podopieczni Marcina Prasoła znaleźli się na fali opadającej. Nie dość, że „Trójkolorowi” nie zdobyli w tych spotkaniach punktu, to pozwolili zaaplikować sobie aż siedem bramek. Czas zatem zewrzeć szyki i odwrócić niekorzystny trend, choć łatwo nie będzie.

„Miedziowi” w tej rundzie legitymują się bilansem dwóch wygranych oraz jednym remisem i porażką. W zespole rywali nie jakiegoś zdecydowanego lidera jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Najskuteczniejszy jesienią Bartosz Zynek (10 goli) jest obecni zawodnikiem ekstraklasowej Wisły Płock. Warto jednak zwrócić uwagę na Jakuba Sypka i Milana Posmyka, którzy w ostatnich meczach wpisywali się na listę strzelców.

Jesienią w Zabrzu lepsi okazali się lubinianie, zwyciężając 2:0, a jedno z trafień zaliczył właśnie wspomniany wcześniej Zynek.

Zagłębie II Lubin – Górnik II Zabrze; środa 31 marca, godz. 14:00. Lubin (obiekty Zagłębia, boisko nr. 4).

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments