
Poznaliśmy składy w jakich wyjdą na boisko obie drużyny. Trener Adam Nawałka zdecydował się wystawić nieco inny skład, jaki gra w Ekstraklasie. W bramce wystąpi Pavels Steinbors, do wyjściowej jedenastki wraca Ołeksandr Szeweluchin, a na szpicy zadebiutuje Szymon Skrzypczak.
GKS: Malarz - Basta, Baranowski, Wilusz, Gonzalez - Renusz, Sawala, Baran, Poźniak - Prokić - Michał Mak.
Górnik: Steinbors - Olkowski, Danch, Szeweluchin, Gancarczyk - Łuczak, Sobolewski, Mączyński, Małkowski - Przybylski - Skrzypczak.
źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl






