Eksperci pod wrażeniem gry doświadczonego pomocnika. „Radek Sobolewski przeżywa drugą młodość”

Spark  -  27 października 2013 08:53
0
1002

sobol_gornik_zawisza_2_1314
Piłkarscy eksperci nie mogą się nachwalić doświadczonego pomocnika drużyny z Roosevelta. – Radek Sobolewski w Górniku Zabrze jest lepszy od tego, który grał w Wiśle Kraków – ocenił Kazimierz Węgrzyn, po wygranym przez „Trójkolorowych”spotkaniu w Białymstoku z Jagiellonią 1:0.

„Sobol”, który został uznany przed Redakcję Roosevelta81.pl „Kogutem” meczu, również przez widzów i dziennikarzy stacji Canal+ został wybrany na „Plusa” spotkania. – Walczył do upadłego. Choć to takie oklepane, ale widać, że przeżywa drugą młodość – skomentował piątkowy występ Sobolewskiego przeciwko Jagiellonii Andrzej Zamiliski, były trener.

Pełen uznania dla niedawnego piłkarza „Białej Gwiazdy” jest też Kazimierz Węgrzyn. – Widzę Radka rozbieganego, który asekuruje i nie ma czasu na odpoczynek. Nie widać po nim jego wieku – podkreślił. – Z Wisły zapamiętałem go jako piłkarza przerywającego akcje rywali i zagrywającego do najbliższego partnera. Nigdy nie widziałem Radka, który popisuje się podaniami otwierającymi drogę do bramki. Radek Sobolewski w Górniku Zabrze jest lepszy od tego, który grał w Wiśle Kraków.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments