Dzikamai Gwaze: Pracuję nad formą i mam nadzieję, że to zaprocentuje

Luq  -  29 czerwca 2015 07:58
0
1175

Gwaze_Lech_1314

– W Zabrzu podobnie jak w wielkich zachodnich klubach mają swoje Socios. To fajna sprawa – powiedział Roosevelta81.pl Dzikamai Gwaze, pomocnik Górnika.

Trenerzy dają pograć naszemu zawodnikowi z Zimbabwe na różnych pozycjach – Często zmieniają mi pozycję, ale chcę grać, dlatego podporządkuje się każdej decyzji. Pracuję nad formą bardzo dużo i mam nadzieję, że wkrótce to zaprocentuje – podkreślił Gwaze.

Jak krótki urlop spędził pomocnik Górnika? – Udało mi się polecieć na 9 dni do Zimbabwe. Zawsze ciężko się rozstać z rodziną, ale musiałem wracać, bo już zaczynamy przygotowania do nowego sezonu.

Dzikamai Gwaze, ku zaskoczeniu wszystkich, został członkiem Socios Górnik – Zapisałem się do Socios przy okazji jednego z festynów w Zabrzu. Wspólnie z Arminem Ćerimagićem wstąpiliśmy w szeregi Socios Górnik. Wiem co to za inicjatywa i bardzo mocno ją popieram. W Zabrzu podobnie jak w wielkich zachodnich klubach mają swoje Socios. To fajna sprawa, że kibice chcą zbierać pieniądze na swój klub, aby powrócił kiedyś do swoich najlepszych lat.

W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że Robert Ndip Tambe może trafić do Górnika z Piotrówki. Z tej samej, z której na Roosevelta trafił właśnie Gwaze. – Niestety nic nie mogę wiele powiedzieć o tym napastniku, bo nie graliśmy razem. W Piotrówce nie byłem już dosyć dawno, więc za bardzo nie wiem jak spisują się poszczególni zawodnicy. Nam przyda się każdy gracz, który podniesie jakość zespołu – zakończył Gwaze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments