Dziesięć lat portalu Roosevelta81.pl

kesera  -  21 lutego 2023 06:57
5
1139

Była przerwa przed rundą wiosenną sezonu 2012/13. W głowach kilku osób pojawił się ambitny plan, by stworzyć stronę o naszym kochanym Górniku Zabrze. Miał być to portal tworzony od początku do końca przez kibiców i dla kibiców. Informacja o powstaniu naszej strony pojawiła się na początku tylko na Forum Kibiców Górnika Zabrze. Z każdym dniem powiększała się liczba czytelników i dzięki pasji, zaangażowaniu i wytrwałości wielu osób, udało się stworzyć projekt, z którego jesteśmy dumni. 

Miło nam zakomunikować, że dzisiaj mija dokładnie 10 lat działalności naszego serwisu.

Przez ten czas na stronie pojawiło się ponad wiele tysięcy artykułów dotyczących zabrzańskiego klubu. Wkładamy bardzo dużo energii i pasji w to, abyście mieli jak najwięcej bieżących informacji dotyczących Górnika Zabrze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Robimy to, co kochamy, najlepiej jak tylko potrafimy. Mamy świadomość tego, że zdarza nam się popełniać błędy i że mimo szczerych chęci, nie jesteśmy w stanie wielu rzeczy zrealizować. Ograniczają nas jednak sprawy prywatne, a każdy z nas musi pogodzić obowiązki z działalnością przy portalu.

Dziękujemy za każdą opinię, bo to one nas uczą i motywują do bycia lepszymi w tym co robimy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które pomagały i pomagają – w mniejszym lub większym stopniu – tworzyć stronę Roosevelta81.pl. Liczymy również na dalszą Waszą pomoc.

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Redakcjo, dzięki za świetną robotę. Informacje o Górniku zawsze zaczynam od roosevelta81.pl
Powodzenia w dalszych działaniach!

Dziękuję wszystkim z Waszego portalu za wszystkie wiadomości,Życzę kolejnych 10 lat na futbolowym rynku.Zadowolenia i pieknych wsanialych wiadomości.Pozdrawiam serdeczmie.Johny KSG

Dzięki za rzetelność, konsekwencję w działaniu, poświęcony czas i zaangażowanie. Moje główne źródło informacji o Górniku. Najlepsze życzenia!

Super portal, mnóstwo informacji,redakcja jest zawsze na bieżąco, relacje na żywo z meczów super sprawa.
Co dzień odwiedzam ten portal . Powodzenia redakcjo , fajnie że wam się chce. Pozdrawiam

Rzetelności przez kolejne 10 lat !