Derbowy pojedynek GieKSy z Tychami. W Jaworznie bez kibiców gości. ROW jedzie do Wejherowa

kesera  -  8 maja 2013 09:19
0
1195

gks_stomil
Dzisiaj w Jaworznie GKS Katowice rozegra prestiżowy pojedynek derbowy z GKS-em Tychy. Spotkania niestety nie zobaczą fani z Bukowej.

Tyszanie w roli gospodarza występują na stadionie w Jaworznie. W tym mieście jest liczny FC klubu z Katowic. Sympatycy katowiczan, choć złożyli zamówienie na 2000 wejściówek, meczu jednak nie zobaczą. Z góry ich prośba o bilety była skazana na niepowodzenie, a karty wstępu na środowy pojedynek można jedynie kupować na lodowisku w Tychach. Szkoda, że spotkanie nie odbędzie się w mieście słynącym z piwa, gdzie dopiero budowany jest nowy obiekt. Na pewno straci na tym dzisiejsze widowisko, jak każde bez kibiców drużyny gości.

O tej samej porze zagra również ROW Rybnik, który podejmie na wyjeździe drużynę Gryfu Wejherowo. Przeciwnik znad morza przegrał w ostatniej kolejce wyjazdowy mecz z Kluczborkiem 4:1 i zajmuje aktualnie 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Przyjaciele z Rybnika plasują się natomiast na 3 pozycji ze stratą 5 punktów oraz do prowadzącej Bytovii Bytów i wciąż mają szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Warto dodać, że lider rozegrał o 2 mecze więcej od podopiecznych trenera Ryszarda Wieczorka.

II liga zachodnia
Gryf Wejherowo – ROW Rybnik, środa 8 maja 2013, godz. 17.00

I liga

GKS Tychy – GKS Katowice, środa 8 maja 2013, godz. 17.00

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments