Damian Kądzior blisko Dinama Zagrzeb!

Torcidos  -  31 maja 2018 19:55
0
9277

Damian Kądzior jest bliski przejścia do Dinama Zagrzeb. Jak podaje Krzysztof Stanowski, dziennikarz Weszło.com, do finalizacji transferu pozostały już tylko formalności!

Dzięki bardzo dobrej grze w minionym sezonie i atrakcyjnej klauzuli wykupu w umowie, Damian Kądzior stał się rozchwytywany na rynku transferowym. 24-letni skrzydłowy był już nawet o krok od Lecha Poznań, ale ostatecznie przez zawirowania menadżerskie i rozmyślenie się piłkarza nie doszło do tego transferu. Kwestią czasu jednak było, kiedy kolejne kluby wyrażą swoje zainteresowanie i tak się właśnie stało.

Jeśli tak jak w przypadku „Kolejorza” nie wydarzy się nic niespodziewanego, to Kądzior zostanie zawodnikiem mistrza Chorwacji. Cena oczywiście jest znana – na konto Górnika w przypadku pomyślnej transakcji trafi 400 tysięcy euro. Taka jest kwota odstępnego w kontrakcie Damiana.

Trenerem Dinama jest Nenad Bjelica, który jeszcze kilka tygodni temu prowadził Lecha Poznań. Wydaje się więc, że to z jego inicjatywy Kądzior trafi do Dinama.

Źródło: Roosevelta81.pl/Krzysztof Stanowski
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments