Co z terminem meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze?

Kibic  -  8 sierpnia 2023 20:33
4
6777

W 7. kolejce ligowych zmagań, Górnik Zabrze zmierzy się w wyjazdowym meczu z Lechem Poznań. Departament rozgrywek PKO Ekstraklasy, wstępnie wyznaczył termin tego spotkania na niedzielę 3 września. Nie podano godz. rozpoczęcia, a ostateczna data rozegrania meczu Lecha z Górnikiem ma być potwierdzona 20 sierpnia. W związku z tym, a także biorąc pod uwagę występy Lecha w europejskich pucharach pojawiły się wątpliwości kibiców, co do terminu rozegrania tego pojedynku i jego ewentualnego przełożenia.

Postanowiliśmy zatem zasięgnąć informacji z najbliższego źródła, czyli poznańskiego Lecha. – Najbardziej prawdopodobnym terminem rozegrania tego spotkania jest niedziela 3 września. Do ustalenia pozostaje kwestia godziny rozpoczęcia, ale nie jest związane z występami Lecha w eliminacjach europejskich pucharów. Tego dnia w Poznaniu odbywa się kilka imprez m.in. zawody triathlonowe i w związku z tym, w mieście może być zamkniętych część ulic. Tutaj chodzi bardziej o tematy logistyczne i wydaje się, że bliżej bylibyśmy godz. 17:30, jeśli chodzi o początek meczu. – tak objaśniał nam sytuację rzecznik prasowy Lecha Poznań, Maciej Henszel, dodając. – W przypadku, „odpukać”, odpadnięcia Lecha już w rywalizacji ze Spartakiem Trnava, istnieje scenariusz przeniesienia meczu z Górnikiem na sobotę 2 września. Wykluczony jest natomiast termin poniedziałkowy. 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Im pózniej tym lepiej dla nas.Może już coś pogramy!

Tymczasem do gabinetu jego ciężkości her dyrektora sportowego Milika cichutko żeby nie zbudzić ekscelencji zastukał trener Jan -her Milik wstał i słysząc pukanie ucieszył się na myśl, że właśnie dotarł do klubu kurier z drugim obiadem i czym prędzej pobiegł do drzwi -pobiegł oczywiście w cudzysłowiu bo wiadomo że ten mocno postawny dżentelmen ma uczulenie na wszelką aktywność fizyczną poza jedzeniem i po ich otwarciu mocno się rozczarował -zdecydowanie nie tego się spodziewał, smutny obrócił się i rzucając szorstkim proszę usiadł w głębokim fotelu który jeszcze przez kilka minut opadał pod ciężarem her dyrektora- Pan trener Jan wszedł na palcach do gabinetu i mimochodem spojrzał na mistrzowskie puchary wystawione w gabinecie, które sam miał okazję kiedyś zdobywać cóż pomyślał kiedy ten czas przeleciał …z tych rozmyślań wyrwał go her dyrektor który w jednym z trofeów trzymał frytki na czarną godzinę z popularnej sieciówki i był wyraźnie zmartwiony tym, że trener zerka właśnie na ten puchar, dlatego postanowił szybko odprawić nieproszonego gościa -trener przyszedł jednak z konkretnym pytaniem a mianowicie najciszej jak tylko było można półszeptem stojąc cały czas na palcach zapytał -czemu nie ma jeszcze skrzydłowego z Opola- ledwie słysząc pytanie her dyrektor wstał i zapinając guziki koszuli pod brzuchem odpowiedział -trenerze ten zawodnik jest zdrowy, asystuje, strzela bramki – po co nam ktoś taki on do nas po prostu nie pasuje, poza tym żeby go sprowadzić potrzebny jest czas a ja go panie Janku kochany niestety nie mam -rano mam zaplanowaną kawę potem mam umówione spotkanie ze śniadaniem po którym natychmiast muszę się udać na drzemkę po drzemce przenoszę się na drugie śniadanie i bez zwłoki kładę się spać – a są jeszcze do ogarnięcia dwa obiady i deser -Panie Janku niech pan poszuka piłkarza który nie gra nie strzela i nie asystuje najlepiej takiego z kontuzją wtedy starczy jedno spotkanie nie trzeba nigdzie jeździć starczy telefon i taki zawodnik już jest nasz po co tracić niepotrzebnie czas a 15 tysięcy ludzi na stadionie i pieniędzy w portfelu jest Panie Janku -jest a teraz muszę już iść bo przyjechał kurier i coś tak smacznie pachnie żegnam

Tak właśnie może to wyglądać..L.Milik zaczyna również być naszym wrogiem,niestety.Koniec”wzmocnień”kulawych i na ławę już kilku załatwiłem.to wystarczy.
Wstyd dla Klubie całej Polsce i śro do wosku piłkarskim..

TAK CHYBA WYGLĄDA RZECZYWISTOŚĆ w Zabrzy. Jakie to smutne wręcz żałosne- nie do pojecia !!!