„Bonin, Zahorski i Mączyński powinni odejść”

Luq  -  17 maja 2013 09:28
0
807

zahorski
Siedmiu piłkarzy Górnika walczy o nowe kontrakty. Najmniejsze szanse na pozostanie w drużynie z Zabrza wydaje się mieć Tomasz Zahorski. Czy w klubie powinien zostać Michał Bemben. – Bemben tak, ale tylko na rok – uważa były prezes Łukasz Mazur.

– Najlepiej z mniejszym kontraktem, za to z obietnicą pracy trenerskiej w klubie po zakończeniu kariery. Jak ważnym graczem jest Michał, widać po wynikach. Jesienią grał regularnie i Górnik wygrywał. Teraz leczy kontuzję i są kłopoty. Gancarczyk na tak, ale pod warunkiem, że do zdrowia nie wróci Magiera. Moim zdaniem o miejsce na lewej obronie powinien rywalizować jeden zawodnik młody i jeden doświadczony. Na sto procent zostawiłbym Kwieka i Jelenia. Chociaż z Irkiem może być kłopot, bo słyszałem, że Górnik dostał limit wydatków na pensję rzędu 22 tysięcy. Nie wiem, czy Jeleń zmieści się w tym limicie. Jeśli tak, to trzeba go zostawić. Natomiast Bonin, Zahorski i Mączyński powinni odejść – sugeruje Mazur.

Z informacji Roosevelta81.pl wynika, że klub zawodnikom, którzy są w klubie może oferować wyższe kontrakty (półroczna kara nałożona przez PZPN nie pozwala przekraczać pensji 25 tysięcy na miesiąc). O ruchach transferowych więcej można przeczytać w tym miejscu.

źródło: Przegląd Sportowy/Roosevelta.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments