Bartosz Nowak na dłużej w Górniku!

g.rajda  -  13 maja 2022 18:16
7
3570

Bartosz Nowak zostaje dłużej w Górniku Zabrze. Jak informowaliśmy w czwartek (więcej tutaj) 28-letni zawodnik będzie reprezentował barwy w rozgrywkach 2022/23. Ofensywny pomocnik do Górnika trafił ze Stali Mielec w sezonie 2020/21.

Nowak bardzo dobrze wprowadził się do zespołu i jest jednym z jego najmocniejszych punktów. W obecnych rozgrywkach zdobył dla „Trójkolorowych” osiem goli, dokładając do tego sześć asyst, co daje mu przodownictwo w klasyfikacji kanadyjskiej jesli chodzi o piłkarzy Górnika.

Prywatnie, w lutym Bartek i jego żona Paulina zostali szczęśliwymi rodzicami. Szczęśliwej rodzinie jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i radości, a Nowemu sukcesów z Górnikiem.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A to na ile kontrak? Tylko na przyszły sezon?

Brawo Bartek.Mam nadzieję,że powalczymy o coś więcej w przyszłym sezonie!?

Tak o 10 miejsce jak zwykle 🤣

Weź leki albo nie pij tyle.Powalczymy o utrzymanie!

A jakimi zawodnikami mamy o cos walczyć

To nie jest zasługą zarządu że Nowak przedłużył kontrakt. Tylko nie było na niego kupca, a w kontrakcie był zapis że jeżeli rozegra określoną liczbę spotkań to kontrakt przedłuża się automatycznie o rok. Podobnie jest z Janickim.

Ale mi radość jak by przedłużył np Do 2025to by było coś a tak czeka nas los taki jak wiśnia i gryszkiewicz całują herb górnika a jednocześnie kopia w dupę i odchodzą za darmo.